Polska

Pomysły które zarabiają. Jak osiągnąć sukces na rynku startupów?

Jest founder, co-founder i super pomysł… Co dalej? Jakie umiejętności opanować, by dobrze występować publicznie i prezentować swój pomysł? Jak przygotować „pitch-deck” dla inwestorów? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Jak pozyskać inwestorów i ich nie zawieść? Jak rozwinąć biznes bez finansowania? Czy każdy pomysł na biznes jest skalowalny? Jak badać rynek, analizować konkurencję? Jak zabezpieczyć dane i swój biznes? Jakie trendy bedą ważne w 2020 roku?  Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów i funduszy inwestycyjnych, analitycy rynku i managerowie, firmy z sektora bezpieczeństwa danych, mówcy publiczni i eksperci, a także twórcy i managerowie start-upów, które zaczynając w Krakowie osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz dobry pomysł na firmę, a może już z nim wystartowałeś  i chcesz go skutecznie wypromować? Szukasz kontaktów, merytorycznego wsparcia, finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów 🙂 Zapraszamy!

 

Zawody przyszłości – jak wybrać najlepiej?

Męczy Cię obecna praca i szukasz czegoś lepszego? A może dopiero zaczynasz swoją karierę i nie masz pewności jak się ukierunkować? Lub może zastanawiasz się nad swoją przyszłością za kilka lat? Jeśli tak, to koniecznie przyjdź na tą konferencję! Przyszłość należy do produktów cyfrowych, ale nie każdy wie jak się w tym świecie odnaleźć. Bez względu na to czy masz umysł ścisły czy humanistyczny, lubisz pracować z ludźmi albo masz więcej cech introwertycznych. Dowiesz się mnóstwa przydatnych rzeczy o czterech wyjątkowych zawodach przyszłości. Eksperci przedstawią takie role jak: User Experience Designer (UX Designer), Digital Analyst (BA), Fullstack Engineer (DEV) oraz Automation Test (QA)

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

DODATKOWO, na uczestników czeka 5 voucherów na szkolenia w AkademiaUXUI, o wartości 250 zł każdy!

Więcej o szkoleniach, znajdziesz na stronie: AkademiaUXUI.pl

VR / AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości!

Czym są technologie VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość) i AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość)? Co właściwie kryje się pod tymi pojęciami? Czym się między sobą różnią? Jaka jest ich przyszłość w biznesie? Czy zrewolucjonizują świat rozrywki? W jakich branżach wykorzystuje się technologie VR, a w jakich AR? Gdzie ich zastosowanie jest popularne, a gdzie jest przyszłościowe? Czy okulary VR staną się popularnym gadżetem? Czy zmienią się interakcje międzyludzkie? Czy AR otworzy drzwi do zupełnie nowych możliwości?

Takie i wiele innych pytań zostaną postawione przed ekspertami XpertsPM na najbliższym spotkaniu. Przedstawią oni przykłady zastosowania tych technologii w swoich firmach, biznesach. Podpowiedzą do jakich dziedzin gospodarki te technologie będą przenikać, a które zdominują. Otwórz się na ciekawą dyskusję połączoną z prezentacją najnowszych rozwiązań w tej branży oraz studium przypadków – które osiągnęły sukces.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy z VR i AR, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów firm Reality i Akademii UXUI!

 

Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up?

Jakie pomysły są na start-up są najlepsze? Te które rozwiązują problemy lub odpowiadają na wyraźne potrzeby. Co zrobić gdy mamy taki pomysł? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak przygotować „pitch” prezentację pomysłu? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i realizować? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych a także twórcy i managerowie strat-upów które zaczynając w Krakowie osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w AkademiaUXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

 

A.I. – kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?

Specjaliści przekonują, że sztuczna inteligencja już teraz potrafi więcej niż nam się wydaje. Czy dożyjemy czasów, w których w pracy zastąpi człowieka? „Jak „inteligentna rewolucja” wpływa na rynek pracy i modele zarządzania zasobami ludzkimi? Czy i w jakim zakresie wspiera rozwój gospodarki i przedsiębiorstw?

Podczas kwietniowej edycji XpertsPM zaproszeni przez nas czołowi eksperci rozwijający temat A.I. w nauce i biznesie dyskutować będą o perspektywach rozwoju i możliwościach wykorzystania machine learning oraz A.I w biznesie. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i chcesz wziąć udział w dyskusji o rozwiązaniach przyszłości – już dziś zarejestruj się na XpertsPM.com na to emocjonujące wydarzenie w Tauron Arena Kraków.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Big Data – Big Problem! Nowe wyzwania dla ludzkości.

SOLD OUT! – BRAK MIEJSC! 

Czy wciąż jesteśmy w stanie przetwarzać dane, których ilość wzrasta w astronomicznym tempie? Transakcje biznesowe, media społecznościowe, dane z sensorów, dane wymieniane między urządzeniami. Czy jesteśmy w stanie to kontrolować? Jak analizować dane, by wyciągać wnioski umożliwiające rozwój w dzisiejszym świecie. Czego oczekują od nich praktycy biznesu, marketerzy, prawnicy, pracownicy naukowi?

Mówi się, że co druga złotówka wydana na reklamę przepada.  Odpowiednia analiza Big Data może zmienić zupełnie obraz marketingu i dostosować komunikację marketingową do precyzyjnej grupy docelowej, a nawet pojedynczej osoby. W jaki sposób? Jak może w tym pomóc sztuczna inteligencja, a jak systemy klasy marketing automation?

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

DODATKOWO, na uczestników czeka 5 voucherów na szkolenia w AkademiaUXUI, o wartości 250 zł każdy!

Więcej o szkoleniach, znajdziesz na stronie: AkademiaUXUI.pl

 

 

 

Prelegenci XpertsPM

Poznaj wszyskich prelegentów XpertsPM. Tylko u nas masz możliwość poznania tak wyjątkowego grona ekspertów, z tak szerokich dziedzin. Bądź na bierząco, aby nie ominęły Cię wyjątkowe spotkania z wyjątkowymi specjalistami.

Copyright © XpertsPM – All rights reserved. Regulamin oraz Polityka Prywatności