Zawody przyszłości – jak wybrać najlepiej?

Męczy Cię obecna praca i szukasz czegoś lepszego? A może dopiero zaczynasz swoją karierę i nie masz pewności jak się ukierunkować? Lub może zastanawiasz się nad swoją przyszłością za kilka lat? Jeśli tak, to koniecznie przyjdź na tą konferencję! Przyszłość należy do produktów cyfrowych, ale nie każdy wie jak się w tym świecie odnaleźć. Bez względu na to czy masz umysł ścisły czy humanistyczny, lubisz pracować z ludźmi albo masz więcej cech introwertycznych. Dowiesz się mnóstwa przydatnych rzeczy o czterech wyjątkowych zawodach przyszłości. Eksperci przedstawią takie role jak: User Experience Designer (UX Designer), Digital Analyst (BA), Fullstack Engineer (DEV) oraz Automation Test (QA)

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

DODATKOWO, na uczestników czeka 5 voucherów na szkolenia w AkademiaUXUI, o wartości 250 zł każdy!

Więcej o szkoleniach, znajdziesz na stronie: AkademiaUXUI.pl

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
Speakers
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • Lead Digital Analyst
  12 lat doświadczenia
  12 lat doświadczenia w firmach międzynarodowych. Od 9 lat zajmuje się analizą biznesową. Posiada międzynarodowy certyfikat CCBA® z obszaru analizy biznesowej wydawany przez International Institute of Business Analysis (IIBA). Nieustannie śledzi najnowsze trendy z zakresu analizy biznesowej i dziedzin pokrewnych. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem uczestnicząc w programach wspierających ludzi zainteresowanych rozpoczęciem pracy w obszarze analizy biznesowej.
 • Senior Engineer, Tech Lead
  7 lat doświadczenia
  Programuje od 12 roku życia, wielki pasjonat architektury rozproszonej oraz zaanasowanych paradygmatów programowania obiektowego. Na codzień pracuje jako tech lead / senior software engineer. Mentor wielu warsztatów programownia. W wolnej chwili lubi uczyć się nowych technologii, budować roboty i drażnić się ze swoim mopsem.
 • Automation Test Manager
  12 lat doświadczenia
  Specjalista oraz konsultant z zakresu wytwarzania oraz testowania oprogramowania. Na co dzień manager testerów automatycznych jak i eksploracyjnych. Posiada doświadczenie w testach wydajnościowych, testowaniu algorytmów, automatyzacji testów API oraz aplikacji WEB na różnych poziomach testów. Trener szkoleń z zakresu testowania oprogramowania i testów automatycznych. W swojej codziennej pracy zajmuje się nie tylko tworzeniem testów automatycznych, ale również projektowaniem całych procesów testowych dla projektów uwzględniających automatyzację. Posiada doświadczenie projektach z obszaru oprogramowania prawniczego, odzyskiwania danych, gier hazardowych oraz finansów. Był odpowiedzialny za jakość i testowanie systemu do wykrywania oszustów w rozgrywkach pokera.
 • UXUI Expert, Coach, Founder of AkademiaUXUI
  23 lata doświadczenia
  Od ponad 23 lat zajmuje się designem. Początkowo jako Art Designer pracując w Krakowskim Studiu Filmów Animowanych, następnie Koncept Visual Designer w agencjach reklamowych, gdzie po kilku latach pełnił rolę Art Directora. Odnosił wówczas wymierne sukcesy, pracując bezpośrednio dla najbardziej rozpoznawalnych brandów. Od zawsze starał się zrozumieć odbiorców dlatego chęć projektowania najlepszych rozwiązań dla użytkownika zdominowała całkowicie jego pracę. Laureat nagrody Diament Forbesa za najlepszą sprzedażową stronę, którą zaprojektował dla Royal Canin. Aktualnie, doskonale znając również technologię, pracuje jako konsultant UXUI Designer, dla banku HSBC oraz American Express (Amex GBT Group), jednocześnie rozwija własną AkademięUXUI, poświęconą projektowaniu zoptymalizowanym.
Event zakończony. Nie sprzedajemy biletów.