VR / AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości!

Czym są technologie VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość) i AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość)? Co właściwie kryje się pod tymi pojęciami? Czym się między sobą różnią? Jaka jest ich przyszłość w biznesie? Czy zrewolucjonizują świat rozrywki? W jakich branżach wykorzystuje się technologie VR, a w jakich AR? Gdzie ich zastosowanie jest popularne, a gdzie jest przyszłościowe? Czy okulary VR staną się popularnym gadżetem? Czy zmienią się interakcje międzyludzkie? Czy AR otworzy drzwi do zupełnie nowych możliwości?

Takie i wiele innych pytań zostaną postawione przed ekspertami XpertsPM na najbliższym spotkaniu. Przedstawią oni przykłady zastosowania tych technologii w swoich firmach, biznesach. Podpowiedzą do jakich dziedzin gospodarki te technologie będą przenikać, a które zdominują. Otwórz się na ciekawą dyskusję połączoną z prezentacją najnowszych rozwiązań w tej branży oraz studium przypadków – które osiągnęły sukces.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy z VR i AR, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów firm Reality i Akademii UXUI!

 

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:20 PM – OTWARCIE
PREZENTACJA EKSPERTÓW – Każdy z ekspertów opowie o swojej pracy i nakreśli swój punkt widzenia na temat wiodący. Rzuci trochę światła na swoja rolę i powie na którym etapie spotyka się z zagadnieniem. Dzięki temu będziecie mogli zadawać trafniejsze pytania, kierując je bezpośrednio do eksperta.
6:20 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • CEO
  20 lat doświadczenia
  Seryjny przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem, entuzjasta nowych technologii oraz inwestor. Od 5 lat prowadzi poznański software house Setapp, pomagając firmom na całym świecie adaptować najnowsze rozwiązania technologicznie. Jest także założycielem dwóch innych firm technologicznych: Gamedust - studia produkującego gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości oraz Learn Teach Explore, firmy produkującej pomoce dydaktyczne wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość.
 • CTO
  3 lata doświadczenia
  Doświadczony producent aplikacji VR/AR. Szkoleniowiec. W swojej pracy skupia się na łączeniu dwóch odległych światów: gier komputerowych z inżynierią. Obecnie prowadzi zespół developerski pracujący w ramach programu akceleracyjnego KPT ScaleUp. Prywatnie zainteresowany wpływem technologii na życie codzienne.
 • CEO
  20 lat doświadczenia
  CEO, co-founder of the Reality Games, a mobile gaming studio that creates games based on Big Data. Their flagship game, Landlord Real Estate Tycoon, has over 10 mln of players worldwide, and in last 20 months company has organic growth by 10% / week in sales. He is a creator and majority shareholder of Big Dots - crowdsourcing open data and geolocation project based on blockchain.
 • VR Influencer
  10 lat doświadczenia
  Dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu gier i aplikacji, w tym 4 lata w świecie VR/AR, Michał przekłada na tworzenie zupełnie nowych, innowacyjnych metod nauczania. W ostatnich latach miał okazję demonstrować VR i AR setkom osób, zgłębiając co składa się na świetne wrażenia użytkownika, a także co w świecie VR/AR działa w praktyce, a co nie. Podczas tworzenia aplikacji dla szkół, skupia się na rozwoju technologii, które mogą mieć największy wpływ na edukację już teraz - głównie AR oparty na tabletach.
 • CEO
  6 lat doświadczenia
  Zarządza doświadczonym zespołem, który od 6 lat realizuje projekty VR+AR dla największych firm na rynku, m.in. Procter & Gamble, FedEX, PGE, Merck, Arcelor Mittal, Compensa. Ponadto Adrian jest producentem i reżyser filmowym, laureatem ponad 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.
 • Trener
  8 lat doświadczenia
  Jeden z najlepszych mówców w Polsce, prezenter, szkoleniowiec, mentor i doradca. Stworzył kilkanaście autorskich programów szkoleniowych w obszarach: wystąpień publicznych, sprzedaży, perswazji i komunikacji. Prezes DS Academy, której misja “Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał” wpisuje się w obszary działania, jakimi są sprzedaż, komunikacja i perswazja, wystąpienia publiczne, kariera i personal branding. Ponadto jest internetowym twórcą, piszącym liczne artykuły do branżowych czasopism. Promotor idei #BądźŚwiadomy.
 • CEO
  8 lat doświadczenia
  Od ośmiu lat związany z projektowaniem gier na wszelkie dostępne platformy, w tym w szczególności te związane z innowacyjnymi technologiami. Ostatnie kilka lat spędził (z przerwami) w wirtualnej rzeczywistości na czele poznańskiej spółki Gamedust, zajmującej się produkcją gier i aplikacji VR/AR. Nabyte doświadczenie przekłada z zespołem na tworzenie maksymalnie immersyjnych i wiarygodnych środowisk znajdujących bardzo szerokie zastosowania nie tylko w branży gier.
 • CTO
  4 lata doświadczenia
  Z rzeczywistością cyfrową związany od 4 lat, po 1,5 rocznym epizodzie z AR w amerykańskiej firmie Innovative Software w 2016 r. założył własne VRStudio w Krakowie w celu propagowania technologii w przemyśle i edukacji w naszym kraju. Miał okazję analizować tysiące sesji VR użytkowników w wieku od 3 do 87 lat. Te doświadczenia wykształciły w nim zdolność przewidywania skuteczności i odbioru stosowanych rozwiązań, a także do zauważania błędów jakie popełniają nawet największe studia tworzące gry, filmy i symulacje w wirtualnej rzeczywistości. Na codzień zajmuję się analizą i doradztwem w zakresie wdrożeń i realizacją projektów VR.
 • CSO
  14 lat doświadczenia
  Zaczynał swoją przygodę jako miłośnik technologii co doprowadziło go do studiów na AGH. Po studiach wybrał pracę w IT i skupił się na tematyce silnika automatyzującego przetwarzanie dźwięku w grach.Obecnie pracuje nad nowymi kierunkami rozwoju dla firmy Techmo, gdzie szefuje zespołowi prowadzącemu badania nad nowymi technologiami.
Event zakończony. Nie sprzedajemy biletów.