VR / AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości!

Czym są technologie VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość) i AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość)? Co właściwie kryje się pod tymi pojęciami? Czym się między sobą różnią? Jaka jest ich przyszłość w biznesie? Czy zrewolucjonizują świat rozrywki? W jakich branżach wykorzystuje się technologie VR, a w jakich AR? Gdzie ich zastosowanie jest popularne, a gdzie jest przyszłościowe? Czy okulary VR staną się popularnym gadżetem? Czy zmienią się interakcje międzyludzkie? Czy AR otworzy drzwi do zupełnie nowych możliwości?

Takie i wiele innych pytań zostaną postawione przed ekspertami XpertsPM na najbliższym spotkaniu. Przedstawią oni przykłady zastosowania tych technologii w swoich firmach, biznesach. Podpowiedzą do jakich dziedzin gospodarki te technologie będą przenikać, a które zdominują. Otwórz się na ciekawą dyskusję połączoną z prezentacją najnowszych rozwiązań w tej branży oraz studium przypadków – które osiągnęły sukces.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy z VR i AR, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów firm Reality i Akademii UXUI!

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Product Design – realizacja i wdrożenie produktów cyfrowych.
0 zł
• Wejściówka na konferencję