Technologie VR i AR coraz bardziej przydatne w biznesie

Czym różni się VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość) od AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość)? Jaka jest ich przyszłość w biznesie? Gdzie zastosowanie jest popularne, gdzie jest przyszłościowe? Eksperci XpertsPM przedstawią przykłady zastosowania tych technologii w swoich firmach, biznesach. Podpowiedzą do jakich dziedzin gospodarki te technologie będą przenikać, a które zdominują. Otwórz się na ciekawą dyskusję połączoną z prezentacją najnowszych rozwiązać w tej branży odraz studium przypadków – które osiągnęły sukces.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy z VR i AR, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Product Design – realizacja i wdrożenie produktów cyfrowych.
0 zł
• Wejściówka na konferencję
Product Design – realizacja i wdrożenie produktów cyfrowych.
50 zł
• Wejściówka na konferencję
• Smycz XpertsPM™
• Identyfikator Exclusive
• Wpis na listę darczyńców