Pomysły które zarabiają. Jak osiągnąć sukces na rynku startupów?

Jest founder, co-founder i super pomysł… Co dalej? Jakie umiejętności opanować, by dobrze występować publicznie i prezentować swój pomysł? Jak przygotować „pitch-deck” dla inwestorów? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Jak pozyskać inwestorów i ich nie zawieść? Jak rozwinąć biznes bez finansowania? Czy każdy pomysł na biznes jest skalowalny? Jak badać rynek, analizować konkurencję? Jak zabezpieczyć dane i swój biznes? Jakie trendy bedą ważne w 2020 roku?  Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów i funduszy inwestycyjnych, analitycy rynku i managerowie, firmy z sektora bezpieczeństwa danych, mówcy publiczni i eksperci, a także twórcy i managerowie start-upów, które zaczynając w Krakowie osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz dobry pomysł na firmę, a może już z nim wystartowałeś  i chcesz go skutecznie wypromować? Szukasz kontaktów, merytorycznego wsparcia, finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów 🙂 Zapraszamy!

 

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • Co-founder, Partner & Investor
  25 lat doświadczenia
  Współzałożyciel, inwestor i partner w Innovation Nest - funduszu VC; poprzednio m.in. wieloletni członek zarządu, COO i wiceprezes Grupy Onet.pl oraz dyrektor promocji i rozwoju produktu Tymbark S.A.; posiada bogate doświadczenie, internetowe, marketingowe, mediowe, technologiczne i inwestycyjne; inżynier - konstruktor (elektronik, informatyk) z wieloletnią praktyką w Instytucie Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie; absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki oraz studiów biznesowych w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu; członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland; w równoległym życiu - fundator i przewodniczący Rady Fundacji Pełnej Życia (działającej od 1989 roku) - dla dzieci z niepełnosprawnościami i nie tylko.
 • Founder, Co-founder
  15 lat doświadczenia
  Rahim Blak do tej pory kojarzony z branżą social media, zmienia pojęcie inwestycji na polskim rynku kryptowalut. Jako artysta jest kreatorem i uwielbia eksperymentować z biznesem i nowymi technologiami. Wierzy, że BIZNES TO LUDZIE. Do tego stopnia, iż pomimo trudności wynikających z prawa oraz hejtu tworzy pierwszą na świecie giełdę markę osobistych Sapiency. Aby przetrzeć szlaki i udowodnić, że inwestycja w człowieka jest możliwa, a co więcej opłacana i bezpieczna stokenizował swoją markę osobistą i tak powstał RahimCoin. Jakby tego było mało 15.11 rusza z kolejnym projektem — Mosaico. Będzie to narzędzie umożliwiające łatwe i sprawne przejście procesu tokenizacji. Nie tylko ludzi, ale również firm, nieruchomości, dzieł sztuki...
 • CMO
  14 lat doświadczenia
  Architekt i urbanista, od 14 lat związany z marketingiem inwestycji mieszkaniowych. Współpracował z największymi firmami deweloperskimi w Polsce i Europie tworząc kreacje, a także dostarczając badania, strategie i autorskie rozwiązania technologiczne wspierające proces sprzedaży. Współtwórca i wiceprezes największej platformy marketingowej działającej na Polskim rynku deweloperskim - www.obido.pl.
 • CEO
  14 lat doświadczenia
  Przedsiębiorca, założyciel i CEO Landingi, wiodącej platformy landing page na polskim rynku. Z wykształcenia inżynier. Z branżą internetową związany od 14 lat, kiedy zaczynał agencję interaktywną. Na co dzień pracuje nad biznesowym rozwojem firmy. Fan klocków Lego i aktywnego spędzania wolnego czasu.
 • CEO
  10 lat doświadczenia
  Jest ekspertem od growth marketingu, czyli marketingu skupionego na wynikach, zwinnego, mierzalnego i technicznego. Od kilku lat prowadzi agencję Skalski Growth, gdzie wraz ze swoim zespołem pomaga startupom oraz dużym markom w pozyskiwaniu klientów, eksplorowaniu nowych kanałów marketingowych, analityce i automatyzacji. Osobiście współpracował z ponad 40 firmami, m.in.: Brainly, Business.com, Bvlgari Hotels, Luxury Retreats, Omnipack, TagVenue, Pomelody, czy Omni Calculator. Miłośnik kawy przelewowej, pracy w 100% zdalnej i buldogów francuskich.
 • Broker Innowacji, Analityk Rynku
  8 lat doświadczenia
  Konsultantka dla sektora innowacyjnego. Od 8 lat porusza się w obszarze komercjalizacji rozwiązań naukowych i technologicznych, wspierając startupy w rozwoju produktu, pozyskiwaniu finansowania i osiąganiu sukcesu rynkowego. Rozpoczynała jako broker innowacji na AGH, by następnie przyjmować decyzyjne role podczas organizacji największych polskich kongresów innowacyjnych (Impact CEE) i w dynamicznie rosnącym startupie (GRADIS). Podpowie – między innymi – jak badać rynek i konkurencję, by przygotować dobry pitch-deck, który przekona inwestora.
 • CEO
  6 lat doświadczenia
  CEO & co-founder Chatbotize - platformy do budowania doświadczeń użytkownika na kanałach czatowych, z której korzystają firmy takie jak InPost, Aviva, Avon, Tymbark czy PKO BP. Pasjonatka nowych technologii, automatyzacji i doskonałego UX. Na co dzień, oprócz rozwijania produktu Chatbotize, doradza klientom i edukuje w zakresie strategicznego zastosowania marketingu konwersacyjnego i chatbotów w nowoczesnej organizacji. Współzałożycielka software house Codeheroes. Absolwentka Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
 • CEO
  15 lat doświadczenia
  Seryjny przedsiębiorca z 15-letnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu własnego biznesu: zaczynając od e-commerce przez edukację, eventy, marketing po fundusz inwestycyjny i aplikacje mobilne. Pracował także jako doradca / dostawca wiedzy dla największych firm w Polsce (takich jak Google, Allegro, Orange, Unilever, czy Tauron). Wiedzę praktyczną uzupełnił zdobywając dyplom studiów „Executive Doctor of Business Administration” w INE PAN. Dziś skupiony na jednym projekcie: jako founder i CEO Royals - dostępnej globalnie aplikacji randkowej premium, posiadającej ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników.
Event zakończony. Nie sprzedajemy biletów.