Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up?

Jakie pomysły są na start-up są najlepsze? Te które rozwiązują problemy lub odpowiadają na wyraźne potrzeby. Co zrobić gdy mamy taki pomysł? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak przygotować „pitch” prezentację pomysłu? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i realizować? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych a także twórcy i managerowie strat-upów które zaczynając w Krakowie osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w AkademiaUXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

 

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • CEO, partner, Co-Founder
  20 lat doświadczenia
  Mateusz Tułecki - człowiek-Orkiestra. CEO, pomysłodawca i organizator kultowej konferencji Internet Beta, Partner w Beesfund.com , Co-founder w Sellizer. Socjolog zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na wszystkie dziedziny a także wykładowca, trener, doradca i ewangelista. Za swoją działalność otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu oraz statuetkę Lwa Podkarpacia.
 • Dyrektor Inwestycyjny
  20 lat doświadczenia
  Od lat związany z projektowaniem nowoczesnych produktów i usług. Pracował m.in w projektach sieci Wyższych Szkół Bankowych, Beyond.pl czy e24cloud – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Wieloletni praktyk metod NPD (service design, design thinking, SIT). W YouNick Mint skupia się na nowych polach biznesowych; ze szczególną uwagą przygląda się innowacjom w obszarze Industry 4.0.
 • CEO
  6 lat doświadczenia
  Adam Weber - Z wykształcenia muzyk orkiestrowy, z zawodu i zamiłowania - przedsiębiorca. Jako profesjonalny muzyk podróżował po całym świecie współpracując z najlepszymi europejskimi orkiestrami i światowej sławy solistami oraz dyrygentami. To doświadczenie okazało się bezcenne w biznesie. Pomelody jest startupem edtechowym, który w 2018 roku został nagrodzony prestiżowym grantem dla najbardziej innowacyjnych firm z UE, ma na swoim koncie zakończone sukcesem kampanie crowdfundingowe na Kickstarterze i wspieram.to, a pierwsze finansowanie na etapie pomysłu udało się pozyskać w kilka dni. Adam posiada doświadczenie w rozmowach z kilkudziesięcioma funduszami inwestycyjnymi z polski i zagranicy, udane i nieudane inwestycje. W Awake pracuje ze startupami jak i korporacjami takimi jak Brainly, x-kom, PackHelp. Jako właściciel startupu kieruje się maksymą - Startup to firma i musi jak najszybciej na siebie zarabiać, a pieniądze liczą się wtedy kiedy są na koncie.
 • Co-Founder, Dyrektor marketingu
  10 lat doświadczenia
  Najmłodszy uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30. Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej oraz tworząc strony internetowe po godzinach. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem działem marketingu w jednym z najszybciej rosnących polskich startupów.
 • CEO
  12 lat doświadczenia
  Zakochany w Internecie i nowych technologiach. Przeszedł ścieżki od telemarketera, przez marketera i handlowca, do szefa sprzedaży i CEO. Odpowiadał za tworzenie i budowę ponad 10 biznesów. Pracował dla ponad 200 marek, m.in. HTC, NB, 4F. W 2017 odpuścił wszystkie biznesy i 100% zawodowego czasu poświęca Sellizerowi – narzędziu do automatyzacji i analityki sprzedaży
 • Adwokat
  10 lat doświadczenia
  Adwokat, specjalista z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego. Od 10 lata wspólnik w Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka. W Kancelarii jest m.in. odpowiedzialny za obsługę projektów ko-inwestycji pomysłodawców z inwestorami. Jest jednocześnie założycielem i doradcą prawnym Aktywatora Innowacji - akceleratora przemysłowego z misją wspierania przedsiębiorców i wynalazców, w szczególności rozwijających projekty przyjazne środowisku i mające wpływ na poprawę jakości życia człowieka.
 • 20 lat doświadczenia
  Współpracował z ponad 300 małymi i średnimi spółkami w ramach mojej spółki doradczej www.alpha-capital.pl. Jest współzałożycielem fundacji Everest, która organizuje co roku www.biegfirmowy.pl. Dodatkowo jest założycielem, udziałowcem, inwestorem w następujących przedsięwzięciach: Testuj.pl, TestArmy.com, CyberForces.com – grupa zajmująca się tematyką QA i cyberbezpieczeństwem. Kodilla.com – pierwsza w Polsce firma realizująca w pełni zdalne boot campy uczące ludzi jak zdobyć nowy zawód „programista”, dzisiaj największy podmiot w Polsce realizujący zdalne boot campy. ExplainEverything.com – jedna z najbardziej popularnych aplikacji w edukacji z ponad 3 milionami płatnych użytkowników na całym świecie, Survicate.com – platforma w modelu SaaS do szybkiego zbierania feedbacku od użytkowników z ponad 400 klientami. Wielokrotnie był zapraszany jako prelegent konferencji, wykładowca studiów podyplomowych, doradca przy funduszach Venture Capital.
 • Dyrektor
  10 lat doświadczenia
  Dyrektor Startup Grind Kraków. Specjalista ds. ekonomii i innowacji z długoletnim doświadczeniem w Polsce i za granicą. Założycielka startupów, aktywnie wspierająca rozwój innowacji technologicznych.
Event zakończony. Nie sprzedajemy biletów.