Inwestuję w siebie – analiza potencjału rynku pracy

Czy wiesz w jaką stronę rozwija się rynek pracy? Jakie role są najbardziej rozchwytywane? A może chcesz dowiedzieć się w jakim zawodzie możesz zarabiać piętnaście i więcej tysięcy miesięcznie? Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak. Nasi eksperci, zajmujący się rekrutacją pracowników do największych firm w Polsce i za granicą opowiedzą o tym co jest najważniejsze w prezentacji kandydata. Ponad to przekonasz się, że dla chcącego nie ma nic trudnego i możesz prosto z Polski dostać zatrudnienie w innym kraju, na bardzo dobrych warunkach finansowych.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Inwestuję w moją przyszłość – analiza potencjału rynku pracy.
0 zł
• Wejściówka na konferencję
Inwestuję w moją przyszłość – analiza potencjału rynku pracy.
50 zł
• Wejściówka na konferencję
• Smycz XpertsPM™
• Identyfikator Exclusive
• Wpis na listę darczyńców