Elektryczny start w przyszłość. Samochody, skutery, hulajnogi i świat bez smogu.

Czy elektryczne pojazdy na ulicach Krakowa i Polski to wciąż science-fiction, czy też bliska przyszłość? Co zmienia ustawa o elektromobilności? Od kogo powinniśmy się uczyć jako społeczeństwo, gdzie w Europie znajdziemy najlepsze wzorce? Czy w mieście tramwajów przesiadając się na elektroniczne samochody i inne pojazdy wygramy walkę ze smogiem? Jakie działania możemy podjąć już teraz, o jakich warto rozmawiać i planować? Które z polskich firm budują infrastrukturę dla elektromobilności? Który z pojazdów elektrycznych jest najpopularniejszy? Jak ceny prądu mają się do cen paliwa? Czy czeka nas elektromobilna rewolucja?

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem  wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Moja przyszłość w świecie produktów cyfrowych.
0 zł
• Wejściówka na konferencję
Moja przyszłość w świecie produktów cyfrowych.
50 zł
• Wejściówka na konferencję
• Smycz XpertsPM™
• Identyfikator Exclusive
• Wpis na listę darczyńców