Robiliśmy FinTech nim stał się modny – branża finansowa liderem innowacji.

Jak ważnym elementem naszej codzienności są finanse, tego nie trzeba tłumaczyć nikomu. Wielu z nas potrzebuje jednak wyjaśnienia, w jaki sposób korzystać z nowoczesnych rozwiązań dostępnych w świecie finansów i ubezpieczeń. Technologia w tym zakresie wręcz galopuje, a Polska jest w światowej czołówce krajów, które implementują nowości w tej branży. To wynik kilkuletniego procesu zmian, bo w Polsce robiliśmy FinTech „nim stał się modny”. Zmiany na tym rynku otwierają także przed biznesem nieznane dotychczas szanse rozwoju, zarówno jeśli chodzi o import tego typu usług i wejście na rynek Polski graczy z zagranicy jak i eksport usług i dynamiczną ekspansję rozwiązań tworzonych nad Wisłą na cały świat. Technologiczna rewolucja trwa!

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy w branży FinTech, projektowanych rozwiązaniach i przenikających tę branżę innowacjach.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Moja przyszłość w świecie produktów cyfrowych.
0 zł
• Wejściówka na konferencję
Moja przyszłość w świecie produktów cyfrowych.
50 zł
• Wejściówka na konferencję
• Smycz XpertsPM™
• Identyfikator Exclusive
• Wpis na listę darczyńców