Pareting in digital Era. Aplikacje i inne smart produkty dla dzieci.

Jacy są rodzice XXI wieku? Czy nowoczesne technologie pomagają, czy przeszkadzają w rozwoju dziecka? Czym kierować się wybierając interaktywne produkty dla swojego dziecka? Na co zwracać uwagę, jakim rozwiązaniom zaufać? W jakich obszarach rozwoju społecznego i intelektualnego smart rodziców wspierają aplikacje? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi gości – przedstawiciele firm tworzących rozwiązania wspierające rodziców w wychowaniu dzieci i blogerzy parentingowi. Jeśli jesteś smart rodzicem i chcesz poznać aktualne trendy w branży parentingowej lub tworzysz aplikacje dla najmłodszych i chcesz spotkać twórców produktów, które osiągnęły rynkowy sukces, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów 🙂 

 

Agenda
Wejściówki
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
Pareting in digital Era. Aplikacje i inne smart produkty dla dzieci.
0 zł
• Wejściówka na konferencję