Big Data – Big Problem! Nowe wyzwania dla ludzkości.

SOLD OUT! – BRAK MIEJSC! 

Czy wciąż jesteśmy w stanie przetwarzać dane, których ilość wzrasta w astronomicznym tempie? Transakcje biznesowe, media społecznościowe, dane z sensorów, dane wymieniane między urządzeniami. Czy jesteśmy w stanie to kontrolować? Jak analizować dane, by wyciągać wnioski umożliwiające rozwój w dzisiejszym świecie. Czego oczekują od nich praktycy biznesu, marketerzy, prawnicy, pracownicy naukowi?

Mówi się, że co druga złotówka wydana na reklamę przepada.  Odpowiednia analiza Big Data może zmienić zupełnie obraz marketingu i dostosować komunikację marketingową do precyzyjnej grupy docelowej, a nawet pojedynczej osoby. W jaki sposób? Jak może w tym pomóc sztuczna inteligencja, a jak systemy klasy marketing automation?

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

DODATKOWO, na uczestników czeka 5 voucherów na szkolenia w AkademiaUXUI, o wartości 250 zł każdy!

Więcej o szkoleniach, znajdziesz na stronie: AkademiaUXUI.pl

 

 

 

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • Chief Marketing Officer
  15 lat doświadczenia
  Brand and PR director. Od 2008 r. zaangażowany w rozwój marki SMSAPI. Prelegent wielu konferencji i spotkań branżowych, współautor licznych artykułów oraz książki „E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy”. Prawdopodobnie żadne narzędzia marketingowe i komunikacyjne nie są mu obce! Zwolennik mierzenia efektywności prowadzonych działań promocyjnych i wizerunkowych.
 • Prodziekan ds. kształcenia
  12 lat doświadczenia
  Nauczyciel akademicki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie prowadzi badania związane z modelowaniem procesów biznesowych. Jako prodziekan ds. Kształcenia wprowadza nowe kierunki i specjalności studiów, a także stara się, by w programie studiów nie zabrakło przedmiotów związanych z aktualnymi trendami technologicznymi.
 • CMO
  10 lat doświadczenia
  Przygodę z branżą zaczynał w dziale promocji kultowego Gadu-Gadu, biznesowo rozwinął się w Sotrenderze, gdzie przez 6 lat skupiał się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań do analiz działań marketingowych w mediach społecznościowych. Od półtora roku w Synerise dba o marketing organizacji specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, bazującego na Big Data i algorytmach sztucznej inteligencji (AI).
 • CEO
  15 lat doświadczenia
  Współtwórca inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Organizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji. W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający jednego z największych software house’ów.
 • CVO, Strateg i Analityk
  10 lat doświadczenia
  Doświadczony analityk, strateg i szkoleniowiec. Pomaga firmom rozwiązywać problemy z analityką internetową i optymalizacją konwersji. Pasjonat wizualizacji danych. Uwielbia opowiadać prostym językiem o złożonych zagadnieniach. Za swoich zawodowych przyjaciół uważa Google Analytics i Google Data Studio.
 • Przedsiębiorca, szkoleniowiec
  10 lat doświadczenia
  Przedsiębiorca, mówca motywacyjny i szkoleniowiec, certyfikowany trener Kaizen. W social media promuje praktyki zwiększania efektywności małymi krokami Kaizen - jej działania śledzi ponad 60 tysięcy osób. Energetyczna, pewna siebie i zaangażowana.