A.I. – kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?

Specjaliści przekonują, że sztuczna inteligencja już teraz potrafi więcej niż nam się wydaje. Czy dożyjemy czasów, w których w pracy zastąpi człowieka? „Jak „inteligentna rewolucja” wpływa na rynek pracy i modele zarządzania zasobami ludzkimi? Czy i w jakim zakresie wspiera rozwój gospodarki i przedsiębiorstw?

Podczas kwietniowej edycji XpertsPM zaproszeni przez nas czołowi eksperci rozwijający temat A.I. w nauce i biznesie dyskutować będą o perspektywach rozwoju i możliwościach wykorzystania machine learning oraz A.I w biznesie. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i chcesz wziąć udział w dyskusji o rozwiązaniach przyszłości – już dziś zarejestruj się na XpertsPM.com na to emocjonujące wydarzenie w Tauron Arena Kraków.

Podczas wieczoru czekają na Was niespodzianki od naszych partnerów, m.in. vouchery na szkolenia w Akademii UXUI, nagrody rzeczowe i bilety na wydarzenia branżowe (o łącznej wartości ponad 2000 złotych)!

 

Agenda
Xperts
PRZEBIEG KONFERENCJI :
6:00 - 6:10 PM – OTWARCIE
PRZEDSTAWIENIE EKSPERTÓW – Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.
6:10 - 6:30 PM – WPROWADZENIE
6:30 - 7:00 PM – PANEL DYSKUSYJNY
7:00 - 7:20 PM – PRZERWA
7:20 - 8:20 PM – WASZE PYTANIA
8:20 - 8:30 PM – PODSUMOWANIE
8:30 - 9:00 PM – ZAKOŃCZENIE
 • CEO
  15 lat doświadczenia
  Współtwórca inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Organizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji. W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający jednego z największych software house’ów.
 • Head of Engineering
  15 lat doświadczenia
  Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami tworzącymi oprogramowanie. Pracował w startupach i dużych korporacjach. W rolach od programisty, kierownika projektu, menadżera ds. innowacji, dyrektora ds. rozwoju oprogramowania oraz CTO. Jego osobistym mottem jest ułatwianie życia innym.
 • CEO
  16 lat doświadczenia
  Studiował Elektronikę i Telekomunikację na Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Następnie zrobił doktorat z Informatyki na University of York. W 2017 uzyskał habilitację m.in. za ponad 100 prac naukowych, 2 patenty przyznane przez USPTO i 1 przez EPO oraz książkę \\\"Przetwarzanie mowy\\\". Jego zainteresowania obejmują automatyczne rozpoznawanie mowy, modelowanie języka naturalnego, rozpoznawanie mówców i symulację dźwięku przestrzennego. Brał udział w kilku krajowych i europejskich projektach badawczych. Jego działalność badawczo-rozwojowa zaowocowała kilkoma produktami.
 • Co-founder i CTO
  10 lat doświadczenia
  Co-founder i CTO Lekta.ai – platformy do tworzenia konwersacyjnych agentów opartych o sztuczną inteligencję. Ekspert i pasjonat zagadnień #AI w ujęciu zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Związany z nowymi technologiami od ponad 10 lat, przyczynił się do sukcesu wiodących Polskich startupów (LiveChat i Estimote). Dzisiaj, wykorzystuje zdobyte tam doświadczenia, aby tworzyć najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku i z powodzeniem wdrażać je w największych firmach telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych i bankach w Polsce.
 • Co-founder
  10 lat doświadczenia
  Stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie automatyka i robotyka uzyskał z wyróżnieniem w 2008 r. Obecnie jest pracownikiem Katedry Automatyki i Robotyki na stanowisku adiunkta i członkiem Zespołu Systemów Dynamicznych i Teorii Sterowania. Inicjator utworzenia laboratorium pojazdów autonomicznych AGH-Delphi (obecnie AGH-Aptiv). Od 2014 sprawuje opiekę nad Koło Naukowe Integra. W ramach działalności koła prowadzone są prace badawcze oraz konstrukcyjne różnego typu robotów ze szczególnym uwzględnieniem robotów autonomicznych. Autor i współautor 3 monografii oraz ponad 30 prac naukowych. Rok temu razem z dwoma swoimi studentami założył start-up Are-robots w którym projektują i wykonują roboty autonomiczne.
 • Co-founder
  9 lat doświadczenia
  Współzałożyciel i VP Platform w Talent Alpha Inc. - firmy budującej Human Cloud dla talentu technologicznego w oparciu o synergię technologii, psychometrii i biznesu. Od 2010 roku buduje polskie firmy o zasięgu globalnym - jest współzałożycielem Codewise oraz Kontakt.io. Brał udział w budowie wielu produktów zarówno software\\\'owych jak i hardware\\\'owych. Jego pasją są szybowce, a także nowe technologie i szeroko pojęte \\\"sustainability\\\".
 • Country Manager Poland
  15 lat doświadczenia
  Country Manager Poland w Statista. Od 15 lat związany z branżą mediową i badawczą. Jedną z głównych specjalizacji firmy jest dostarczanie danych statystycznych i prognoz z dziedziny #AI, a także badanie wpływu jaki jej rozwój wywiera na globalną gospodarkę.
 • Independent Researcher
  10 lat doświadczenia
  Specjalizuje się w programowaniu oraz technologiach pochodnych. Jego pasją jest machine learning i deep learning. Boston Dynamics traktuje jako wzór, by założyć firmę i zrewolucjonizować codzienne życie za pomocą automatycznej uprawy pomidorów.